Last minute

  • od pn-pt, godz: 9:00 do 17:00
  • tel: 22 355 30 43
  • Napisz do nas

Last Minute wczasy i wycieczki

Last minute oferty wyjazdów

Last Minute w przeciwieństwie do first minute, pojawia się w ofercie biura podróży na kilka dni przed planowaną datą rozpoczęcia wycieczki. Ceny takich ofert są bardzo atrakcyjne – im bliżej wyjazdu, tym ceny są niższe – jednak decyzję o wyjeździe należy podejmować szybko, a czasami może zdarzyć się tak, iż na wycieczkę, która nas interesowała, nie ma już wolnych miejsc.

Oferta lastminute wydaje się być doskonałym wyborem dla młodych osób, które nie dysponują dużymi środkami finansowymi, a zależy im, aby wyjechać w jakieś atrakcyjne miejsce na wakacje. Szukając wycieczek należy uzbroić się w cierpliwość i zarezerwować sporo wolnego czasu.
Najbardziej popularne kierunki wakacyjne to Bułgaria, Egipt, Grecja, Tunezja, czy Hiszpania. Kraje te nie są zbytnio oddalone od Polski, maksymalnie dzieli je od nas trzygodzinny lot, czym stają się jeszcze bardziej atrakcyjne dla turystów. Co roku pojawiają się także bardziej egzotyczne kierunki jak Madagaskar, Zanzibar czy Wyspy Zielonego Przylądka.

Dodatkowo lastminute gwarantuje nam bardzo atrakcyjną cenę oraz te same warunki wyjazdu, co cała reszta uczestników. Dzięki takim ofertom możemy zwiedzić miejsca, które zawsze nas interesowały i to za bardzo przystępną cenę. Jest ona zatem wymarzoną ofertą, jednak głównie dla cierpliwych. Osoby, które nie lubią czekać do ostatniej chwili, powinny wybrać opcję first minute, która również gwarantuje nam bardzo atrakcyjną cenę, ale na początku sezonu.
Mimo wszystko warto jednak skusić się na wakacje, które zachęcają niskimi cenami. Dodatkowo w ofercie last minute można wykupić opcję all inclusive i cieszyć się pełnowartościowymi wakacjami w naprawdę atrakcyjnej cenie.

Znajdziemy dla Ciebie najlepsze wakacje

Nie znalazłeś wyjazdu? Napisz do nas