last minute

Last Minute

Last Minute. Wycieczki i wczasy last minute. Kompleksowa oferta wyjazdów na wakacje. Zapraszamy do rezerwacji wczasów w promocyjnych cenach.

Wycieczki Wiedeń

Najważniejszym i najatrakcyjniejszym obiektem zabytkowym w Wiedniu jest Hofburg – dawna siedziba rodu Habsburgów, mająca juz około 700 lat. Z jego pierwotnego projektu została zaledwie kaplica, a inne części pałacu zostały wiele razy przebudowane. Większość pozostałych zabytków mieści się na tradycyjnym Starym Mieście,

Wycieczki Rzym

Według legendy miasto zostało założone w 753 r. p.n.e. przez Romulusa na Wzgórzu Palatyńskim. Historyczne centrum Rzymu jest niewielkie, a większość najwspanialszych zabytków znajduje się w bliskiej odległości od siebie.

Czechy wczasy i wycieczki

Wycieczki Praga

Charakterystyczną dla starej Pragi atmosferę odległej przeszłości wzbogacają często tradycyjne piwiarnie, probiernie win, zaciszne kawiarenki.
Głównym ośrodkiem śródmiejskim współczesnej Pragi jest Plac Wacława (Vaclavske namesti) wraz z granicznym ze Starym Miastem ciągiem ulic Narodni-Na pfikope.

Wycieczki Paryż

Paryż niezaprzeczalnie kojarzy się z miastem zakochanych, dzięki swojemu fantastycznemu klimatowi, wąskim uliczkom, kafejkom wprost na ulicy i muzyce. Jest to także miasto sztuki i artystów. Normalne są wystawy obrazów wprost na jezdni czy chodniku. Paryż to też ulubione miejsce fotografów. Powstało tu wiele filmów.

Wycieczki Moskwa

Najważniejszym symbolem Moskwy jest oczywiście Kreml. Jego początki sięgają XV wieku. Jest to nie tylko cenny zabytek , lecz także obecnie siedziba Prezydenta Rosji. Na jego terenie otoczonym wysokim murem znajdują się zbrojownię, sobory, liczne muzea czy słynna Car – Puszka i – Dzwon.

Wycieczki Londyn

Londyn jest największym ośrodkiem ruchu turystycznego Zjednoczonego Królestwa, skupiającym ok. 85% ogólnej liczby turystów zagranicznych przyjeżdżających do Wielkiej Brytanii.

Wycieczki Litwa

Będąc na Litwie na pewno trzeba zobaczyć Wilno ze starówką, kamienicami i wspaniałymi magnackimi rezydencjami. Wilno jest najważniejszym miastem na Litwie – stolicą Republiki Litewskiej, centrum administracyjnym, kulturalnym, politycznym i gospodarczym. Polacy chętnie odwiedzają też Kowno i Druskienniki.

Wycieczki Budapeszt

Wycieczki Budapeszt

Budapeszt Stolica Węgier, nie bez powodu uważana za jedną z najpiękniejszych w Europie. Magiczne miasto, które warto odwiedzić. Leży nad rzeką Dunaj, która dzieli go na dwie części prawobrzeżną, pagórkowatą Budę i lewobrzeżny, nizinny Peszt.

Wycieczki Berlin

Najważniejszym i najbardziej charakterystycznym zabytkiem Berlina jest Brama Brandenburska (Brandenburger Tor). Bardzo charakterystyczna jest też wieża telewizyjna(Fernsehturm) przy Alexanderplatz – wysoka na 368 m wieża widokowa ze słynną obrotową restauracją,