Wczasy

Last Minute

Last Minute. Wycieczki i wczasy last minute. Kompleksowa oferta wyjazdów na wakacje. Zapraszamy do rezerwacji wczasów w promocyjnych cenach.

Dubaj wczasy i wycieczki

Wczasy i wycieczki Zjednoczone Emiraty Arabskie

Zjednoczone Emiraty Arabskie ze stolicą w Abu Dhabi oraz słynnym na całym Świecie miastem Dubaj, to niewielki kraj na Środkowym Wschodzie. Składa się z siedmiu Emiratów: dwa najbardziej znane to Abu Dhabi i Dubaj. Pozostałe to: Sharjah, Ras al Khaimah, Fujairah, Umm al Quwain oraz Ajman – jedyny Emirat bez ropy i gazu.

Wczasy i wycieczki Włochy

Włochy są także doskonałym miejscem na wycieczki objazdowe. Aby zwiedzić sam Rzym i Watykan, potrzeba wiele czasu. Do obowiązkowych punktów, które warto zobaczyć należy ostatnie państwo-miasto: San Marino, a także Asyż, Neapol, Wenecja oraz Pompeje, Wezuwiusz czy wyspa Capri.

Wyspy Zielonego Przylądka wczasy i wycieczki last minute.

Wczasy i wycieczki Wyspy Zielonego Przylądka

Wyspy Zielonego Przylądka (port. Arquipelago de Cabo Verde) – archipelag położony w środkowej części Oceanu Atlantyckiego 620 km na zachód od wybrzeża Afryki, na wysokości Przylądka Zielonego. Składa się z 10 głównych wysp i 5 mniejszych wysepek.

Wietnam wczasy i wycieczki

Wczasy i wycieczki Wietnam

Wietnam ma klimat monsunowy wilgotny, w części północnej zwrotnikowy, na południu podrównikowy. Średnia temperatura najcieplejszego miesiąca (lipca na północy, marca na południu) wynosi od 28 do 29°C na całym obszarze kraju, najchłodniejszego zaś (stycznia na północy, grudnia na południu) waha się od 15°C na północy do 26°C na południu. Pora deszczowa trwa od maja do listopada.

USA wczasy i wycieczki

Wczasy i wycieczki USA

Stany Zjednoczone Ameryki USA zajmują środkową część Ameryki Północnej, Alaskę i Wyspy Hawaje a ponadto posiadłości w Ameryce Środkowej i w Oceanii. Łączny obszar USA wynosi 9363,5 tys. km kwadratowych. Stany Zjednoczone składają się z 50 stanów i Dystryktu Kolumbii.

Wczasy i wycieczki Tunezja

Wczasy i wycieczki Tunezja

Tunezja jest jednym z najbardziej popularnych kierunków wakacyjnych, zarówno wśród rodzin z dziećmi, jak również wśród osób młodych. Swoją popularność Tunezja zawdzięcza nie tylko niskim cenom wyjazdów (głównie last minute), ale także bardzo rozbudowanej i dobrze przygotowanej infrastrukturze hotelowej.

Turcja wczasy i wycieczki

Wczasy i wycieczki Turcja

Najbardziej znane miejscowości, w których wczasy spędzają polscy turyści to Antalya, Alanya, Bodrum, Kemer, Side, Fethiye, Marmaris, Efez, Belek, Kusadasi, Oludeniz. Oferty last minute do Turcji są bardzo atrakcyjne.

Tajlandia wczasy i wycieczki

Wczasy i wycieczki Tajlandia

Tajlandia zachwyca zdumiewającymi różnicami: kulturowymi, klimatycznymi i widokowymi. To kraj kontrastów, gdzie obok ekskluzywnych hoteli i apartamentowców mieszkają zwykli ludzie, a parędziesiąt kilometrów dalej rośnie prawdziwa, dzika dżungla.