Albania - wakacje last minute

  • jesteśmy od pn-pt, godz: 9:00 do 17:00y
  • tel: 22 355 30 43
  • Napisz do nas

Wczasy I wycieczki Albania

Wakacje last minute Albania

Rezerwuj wczasy i wycieczki autokarowe do Albanii z wyjazdami z kilkudziesięciu miast w Polsce oraz wycieczki lotnicze z wylotami z Warszawy w niskich cenach. Zaplanuj swoje wakacje w hotelach z all inclusive. Skorzystaj z ofert last minute do Albanii. Kup tanie wczasy do Albanii na raty, w dogodnym systemie kredytowym.

Albania to kraj leżący w południowej części Europy, nad Morzem Adriatyckim. Albania posiada wiele atrakcji turystycznych, które koniecznie trzeba zobaczyć, spędzając tu wakacje.

 

Jednym z najpiękniejszych albańskich miast jest Kruja.  U stóp miasta rozciąga się morze. Na szczycie góry widnieje zamek z VI wieku. Ciekawym miastem jest Durres. To portowe miasto położone nad Adriatykiem. U jego wejścia stoi wenecka wieża, która jest początkiem murów miejskich. Tirana to stolica Albanii. Główne miejsce turystyczne to Plac Skanderberga, na którym jest również pomnik bohatera narodowego.

Organizujemy wyjazdy firmowe do Albanii, wycieczki motywacyjne, integracyjne, wyjazdy incentive travel dla firm. Profesjonalnie zajmujemy się obsługą firm i kompleksowym przygotowaniem wyjazdu oraz dostosowaniem programu do życzeń klienta i jego możliwości finansowych.
Jesteśmy kilkanaście lat na rynku a nasi doradcy organizowali niejeden wyjazd dla firm. Skontaktuj się z nami.

Znajdziemy dla Ciebie najlepsze wakacje

Nie znalazłeś wyjazdu? Napisz do nas