Brazylia - wakacje last minute

  • jesteśmy od pn-pt, godz: 9:00 do 17:00
  • tel: 22 355 30 43
  • Napisz do nas

Wczasy I wycieczki Brazylia

Wczasy i wycieczki last minute Brazylia

Rezerwuj wczasy i wycieczki lotnicze do Brazylii z wylotami z Warszawy, Katowic, Krakowa, Wrocławia, Poznania, Gdańska w niskich cenach. Zaplanuj swoje wakacje w hotelach z all inclusive. Skorzystaj z ofert last minute do Brazylii. Kup tanie wczasy w Brazylii na raty, w dogodnym systemie kredytowym.

Mega.Travel poleca wycieczki i wczasy w Brazylii, podczas których możesz zwiedzić m.in. Rio de Janeiro, Sao Paulo, Foz do Iquaçu, Manaus, Salvador, Pantanal. Wakacje spędzisz na piaszczystych plażach w Fortalezie. Polecamy najlepsze last minute do Brazylii

 

Brazylia kojarzy nam się przede wszystkim z gorącym rytmem samby i słynnym karnawałem w Rio de Janeiro, ale także z lasami deszczowymi Amazonii, bajecznymi wodospadami Foz do Iguacu czy królestwem ponad 650 gatunków zwierząt w Pantanal. Ze względu na sporą ilość różnorodnych atrakcji, każdy znajdzie w Brazylii coś pasjonującego dla siebie.

Najpopularniejszym sportem w Brazylii jest piłka nożna. Reprezentacja Brazylii 5 razy zdobyła Mistrzostwo Świata. Za najlepszego w historii dyscypliny piłkarza na świecie uważa się Brazylijczyka Pelé.
Ogromną popularnością w Brazylii cieszą się wyścigi Formuły 1. Brazylijczycy doczekali się wielu wspaniałych kierowców. Szczególnie wspominają tragicznie zmarłego Ayrtona Sennę, który uważany jest za najlepszego kierowcę w historii F1. Obecnie w tej serii wyścigowej startują : Felipe Massa, Rubens Barrichello i Nelsinho Piquet
Również w siatkówce halowej mężczyzn Brazylia od 5 lat jest absolutnym dominatorem, gdyż od 2003 roku wygrała wszystkie możliwe turnieje międzynarodowe. Jednym z sukcesów jest pokonanie reprezentacji Polski w finale MŚ 2006 3:0. Największą gwiazdą reprezentacji Brazylii jest od ponad 10 lat Giba.

Organizujemy wyjazdy firmowe do Brazylii, wycieczki motywacyjne, integracyjne, wyjazdy incentive travel dla firm. Profesjonalnie zajmujemy się obsługą firm i kompleksowym przygotowaniem wyjazdu oraz dostosowaniem programu do życzeń klienta i jego możliwości finansowych.
Jesteśmy kilkanaście lat na rynku a nasi doradcy organizowali niejeden wyjazd dla firm. Skontaktuj się z nami.

Organizujemy także wyjazdy i bilety na imprezy sportowe do Brazylii. M.in do Sao Paulo Formuła 1.

Znajdziemy dla Ciebie najlepsze wakacje

Nie znalazłeś wyjazdu? Napisz do nas