Bułgaria - wakacje last minute

  • jesteśmy od pn-pt, godz: 9:00 do 17:00
  • tel: 22 355 30 43
  • Napisz do nas

Wczasy I wycieczki Bułgaria

Wczasy i wycieczki last minute Bułgaria

Rezerwuj wczasy i wycieczki autokarowe do Bułgarii z wyjazdami z kilkudziesięciu miast w Polsce oraz wycieczki lotnicze z wylotami z Warszawy, Katowic, Krakowa, Wrocławia, Poznania, Gdańska w niskich cenach. Zaplanuj swoje wakacje w hotelach z all inclusive. Skorzystaj z ofert last minute do Bułgarii. Kup tanie wczasy w Bułgarii na raty, w dogodnym systemie kredytowym.

Mega Travel poleca wczasy i wycieczki do Bułgarii.
Od wielu lat wybieramy Bułgarię, jako miejsce wakacyjnego urlopu. Przyciąga nas tutaj przede wszystkim słoneczny klimat, niskie ceny i uroki bułgarskiego wybrzeża. Na wczasy w Bułgarii wybieramy takie miejscowości jak Złote Piaski, Słoneczny Brzeg, Pomorie, Primorsko, Święty Włas, Święty Konstantyn, Rawdę.
Warto korzystać z ofert last minute do Bułgarii, wówczas ceny są najbardziej atrakcyjne. Skontaktuj się z nami a znajdziemy odpowiednią ofertę.

Na klimat Bułgarii silny wpływ wywiera ukształtowanie terenu.Latem występują typowe dla krajów południowej Europy okresy suszy, trwające do 3 miesięcy (na północy do 2 miesięcy), kiedy upały mogą dojść do 40-42°C. Tak ekstremalne temperatury są rzadkością na wybrzeżu, na co wpływa bliskość morza.

Znajdziemy dla Ciebie najlepsze wakacje

Nie znalazłeś wyjazdu? Napisz do nas