Chorwacja - wakacje last minute

  • jesteśmy od pn-pt, godz: 9:00 do 17:00
  • tel: 22 355 30 43
  • Napisz do nas

Wczasy I wycieczki Chorwacja

Wczasy i wycieczki last minute Chorwacja

Rezerwuj wczasy i wycieczki autokarowe do Chorwacji z wyjazdami z kilkudziesięciu miast w Polsce oraz wycieczki lotnicze z wylotami z Warszawy w niskich cenach. Zaplanuj swoje wakacje w hotelach z all inclusive. Skorzystaj z ofert last minute do Chorwacji. Kup tanie wczasy w Chorwacji na raty, w dogodnym systemie kredytowym.
Polecamy wczasy na plażach Istrii i Dalmacji lub na wyspach Hvar, Krk.

Na portalu Mega.Travel proponujemy również wycieczki do Chorwacji, podczas których możecie zwiedzić m.in. Plitwickie Jeziora, Trogir, Split, Dubrownik, wodospady rzeki Krki, Zagrzeb. Warto korzystać z ofert last minute, wówczas cen są najbardziej atrakcyjne.

 

Chorwacja jest krajem o dużym natężeniu ruchu turystycznego, a szczególnie atrakcyjne dla turystów jest Wybrzeże Dalmatyńskie i Półwysep Istria. Posiada wiele uzdrowisk znajdujących się głównie w północnej części kraju.

Najczęściej odwiedzanym, najbardziej atrakcyjnym turystyczne regionem w Chorwacji jest wybrzeże Morza Adriatyckiego. Jego atutami są: śródziemnomorski klimat, atrakcyjne plaże, liczne przybrzeżne wyspy, bliskość gór, a także bogactwo zabytków.

Wybrzeże Dalmatyńskie jest najbardziej urozmaiconym krajobrazowo, najbogatszym w zabytki i stąd najbardziej znanym wybrzeżem Morza Adriatyckiego. Głównymi centra turystyczne to: Zadar ; Biograd ; Szybenik ; Split — drugie po Rijece miasto wybrzeża, ; Makarska, Dubrownik — „Perła Adriatyku”,

 

Organizujemy wyjazdy firmowe do Chorwacji, wycieczki motywacyjne, integracyjne, wyjazdy incentive travel dla firm. Profesjonalnie zajmujemy się obsługą firm i kompleksowym przygotowaniem wyjazdu oraz dostosowaniem programu do życzeń klienta i jego możliwości finansowych.

Jesteśmy kilkanaście lat na rynku a nasi doradcy organizowali niejeden wyjazd dla firm. Skontaktuj się z nami.

Znajdziemy dla Ciebie najlepsze wakacje

Nie znalazłeś wyjazdu? Napisz do nas