Cypr - wakacje last minute

  • jesteśmy od pn-pt, godz: 9:00 do 17:00
  • tel: 22 355 30 43
  • Napisz do nas

Wczasy I wycieczki Cypr

Wczasy i wycieczki last minute Cypr

Rezerwuj wczasy i wycieczki lotnicze na Cypr z wylotami z Warszawy, Katowic, Krakowa, Wrocławia, Poznania, Gdańska w niskich cenach. Zaplanuj swoje wakacje w hotelach z all inclusive. Skorzystaj z ofert last minute na Cypr. Kup tanie wczasy na Cyprze na raty, w dogodnym systemie kredytowym.
Wakacje na „Wyspie Słońca” na pewno będą udane. Piaszczyste plaże w Protaras i Ayia Napa przyciągają rzesze turystów. Na Mega.Travel polecamy także oferty last minute do hoteli w Paphos. Dodatkowo w ofercie last minute można wykupić opcję all inclusive i cieszyć się pełnowartościowymi wakacjami w naprawdę atrakcyjnej cenie.

Cypr to państwo wyspiarskie położone w północno-wschodniej części Morza Śródziemnego. Stolicą kraju jest Nikozja. W 1974r. kraj został podzielony na część grecką i turecką.

 

Wyspa Cypr jest trzecią pod względem wielkości po Sycylii i Sardynii wyspą na Morzu Śródziemnym. Posiada urozmaiconą rzeźbę powierzchni. Prawie połowę powierzchni wyspy zajmuje Masyw Gór Troodos. Wybrzeża wyspy są klifowe, miejscami występują piaszczyste plaże lub kamieniste, a gdzie indziej zbudowane z raf koralowych.

Klimat Cypru cechuje się rytmem pór roku. Gorące, suche lato trwa od połowy maja do połowy września, zima z opadami od początku listopada do połowy marca. Między tymi porami występuje krótka wiosna i jesień. Rzeki są krótkie, a ich koryta najczęściej suche wypełniają się wodą po opadach.

Organizujemy wyjazdy firmowe na Cypr, wycieczki motywacyjne, integracyjne, wyjazdy incentive travel dla firm. Profesjonalnie zajmujemy się obsługą firm i kompleksowym przygotowaniem wyjazdu oraz dostosowaniem programu do życzeń klienta i jego możliwości finansowych.
Jesteśmy kilkanaście lat na rynku a nasi doradcy organizowali niejeden wyjazd dla firm. Skontaktuj się z nami.

Znajdziemy dla Ciebie najlepsze wakacje

Nie znalazłeś wyjazdu? Napisz do nas