Czechy- wakacje last minute

  • jesteśmy od pn-pt, godz: 9:00 do 17:00
  • tel: 22 355 30 43
  • Napisz do nas

Wczasy I wycieczki Czechy

Wczasy i wycieczki last minute Czechy

Rezerwuj wczasy i wycieczki autokarowe do Czech z wyjazdami z kilkudziesięciu miast w Polsce oraz wycieczki lotnicze z wylotami z Warszawy w niskich cenach. Zaplanuj swoje wakacje w hotelach z all inclusive. Skorzystaj z ofert last minute do Czech. Kup tanie wczasy w Czechach na raty, w dogodnym systemie kredytowym.

Polecamy wycieczki objazdowe do Pragi, Karlowych Warów, Kutnej Hory, Morawskiego Krasu.

Jeśli szukasz atrakcyjnej oferty zostaw nam swój numer telefonu a my oddzwonimy i przygotujemy najlepszą propozycję.

Praga (Praha) leży w centrum Czech i od początków dziejów stanowi ich główny ośrodek narodowy. Zalążkiem miasta były dwa zamki na skalistych brzegach Wełtawy — Praga i Vyśehrad, prastare siedziby książąt i królów słowiańskich (X-XIV w. Przemyślidów).

Brno jest drugim po Pradze miastem Czech. Stanowi główny ośrodek południowych Moraw. Na wschód od Brna (21 km) leży Sławków, dawne Austerlitz — miejsce zwycięstwa Napoleona w słynnej bitwie 3 cesarzy (1805 r.).

Organizujemy wyjazdy firmowe do Czech, wycieczki motywacyjne, integracyjne, wyjazdy incentive travel dla firm. Profesjonalnie zajmujemy się obsługą firm i kompleksowym przygotowaniem wyjazdu oraz dostosowaniem programu do życzeń klienta i jego możliwości finansowych.

Jesteśmy kilkanaście lat na rynku a nasi doradcy organizowali niejeden wyjazd dla firm. Skontaktuj się z nami.

Znajdziemy dla Ciebie najlepsze wakacje

Nie znalazłeś wyjazdu? Napisz do nas