Dominikana wakacje last minute

  • jesteśmy od pn-pt, godz: 9:00 do 17:00
  • tel: 22 355 30 43
  • Napisz do nas

Wczasy I wycieczki Dominikana

Wakacje last minute na Dominikanie

Urlop na Dominikanie z all inclusive i polskim rezydentem

Rezerwuj wczasy i wycieczki lotnicze na Dominikanie z wylotami z Warszawy, Katowic, Krakowa, Wrocławia, Poznania, Gdańska w niskich cenach. Zaplanuj swoje wakacje w hotelach z all inclusive. Skorzystaj z ofert last minute do Dominikany. Kup tanie wczasy na Dominikanie na raty, w dogodnym systemie kredytowym. Organizujemy również wycieczki na zamówienie dla osób indywidualnych oraz wyjazdy incentive travel dla firm.

Dominikana leży w strefie klimatu tropikalnego. Najcieplej jest między grudniem a lutym oraz lipcem i wrześniem. Polecamy wakacje last minute w Punta Cana oraz Puerto Plata. Proponujemy wczasy w wersji all inclusive.

Oferta all inclusive, jest bardzo atrakcyjna i pozwala nam w pełni zrelaksować się na urlopie i cieszyć się chwilami wolnymi od codziennych zmartwień. Turysta może poczuć się naprawdę komfortowo, gdy ma do dyspozycji bar oraz przekąski w ciągu całego dnia, a dodatkowo może korzystać z rozrywek oferowanych przez hotel.

Dominikana jest to państwo Ameryki Środkowej zajmujące wschodnią część wyspy Haiti, w archipelagu Wielkich Antyli.

Organizujemy wyjazdy firmowe na Dominikanę, wycieczki motywacyjne, integracyjne, wyjazdy incentive travel dla firm. Profesjonalnie zajmujemy się obsługą firm i kompleksowym przygotowaniem wyjazdu oraz dostosowaniem programu do życzeń klienta i jego możliwości finansowych.
Jesteśmy kilkanaście lat na rynku a nasi doradcy organizowali niejeden wyjazd dla firm. Skontaktuj się z nami.

Znajdziemy dla Ciebie najlepsze wakacje

Nie znalazłeś wyjazdu? Napisz do nas