Dubaj - wakacje last minute

  • jesteśmy od pn-pt, godz: 9:00 do 17:00
  • tel: 22 355 30 43
  • Napisz do nas

Wczasy I wycieczki Dubaj

Wakacje last minute Dubaj

Zapraszamy na atrakcyjne wycieczki i wczasy last minute do Dubaju. Proponujemy wakacje z polskim rezydentem
Rezerwuj wczasy i wycieczki lotnicze do Dubaju z wylotami z Warszawy, Katowic, Krakowa, Wrocławia, Poznania, Gdańska w niskich cenach. Zaplanuj swoje wakacje w hotelach z all inclusive. Skorzystaj z ofert last minute do Dubaju. Kup tanie wczasy w Dubaju na raty, w dogodnym systemie kredytowym.

Oficjalnym językiem jest arabski, ale język angielski jest powszechnie znany i używany w Emiratach. Dubaj jest niewątpliwie turystyczną atrakcją ZEA, jest to miasto bardzo bezpieczne, czyste, położone nad Zatoką Perską – przez Arabów zwaną Zatoką Arabską. Oferuje wiele czystych choć nieco monotonnych plaż, parki rekreacyjno wypoczynkowe, niezliczoną ilość hoteli. w tym jedyny na Świecie hotel siedmiogwiazdkowy – Burj Al Arab. Dubaj podzielony jest na dwie części kanałem „Creek”. Lewa (zachodnia część) to Bur Dubai, gdzie znajduje się większość banków i instytucji finansowych.

Po prawej (wschodniej) części Dubaju znajduje się Deira Dubai, dzielnica w swej górnej (północnej) części zamieszkała głównie przez Hindusów i Pakistańczyków.

Organizujemy wyjazdy firmowe do Zjednoczonych Emiratów Arabskich, wycieczki motywacyjne, integracyjne, wyjazdy incentive travel dla firm. Profesjonalnie zajmujemy się obsługą firm i kompleksowym przygotowaniem wyjazdu oraz dostosowaniem programu do życzeń klienta i jego możliwości finansowych.
Jesteśmy kilkanaście lat na rynku a nasi doradcy organizowali niejeden wyjazd dla firm. Skontaktuj się z nami.

Znajdziemy dla Ciebie najlepsze wakacje

Nie znalazłeś wyjazdu? Napisz do nas