Egipt - wakacje last minute

  • jesteśmy od pn-pt, godz: 9:00 do 17:00
  • tel: 22 355 30 43
  • Napisz do nas

Wczasy I wycieczki Egipt

Wakacje last minute Egipt

Rezerwuj wczasy i wycieczki lotnicze do Egiptu z wylotami z Warszawy, Katowic, Krakowa, Wrocławia, Poznania, Gdańska w niskich cenach. Zaplanuj swoje wakacje w hotelach z all inclusive. Skorzystaj z ofert last minute do Egiptu. Kup tanie wczasy w Egipcie na raty, w dogodnym systemie kredytowym.

Egipt to najbardziej popularny kierunek turystyczny. Nic w tym dziwnego. Na wczasy last minute w Egipcie można wybrać się o każdej porze roku. Egipt to propozycja dla tych, którzy wiedzę o kulturze starożytnej chcą poszerzyć o osobiste doznania, zwiedzając miejsca, znane chyba wszystkim. Słynne piramidy to w końcu punkt obowiązkowy wczasów w Egipcie.

Hurghada, Sharm el Sheikh (Szarm el Szejk), Taba to najbardziej znane, wakacyjne miejscowości w Egipcie. Coraz chętniej turyści wybierają nie tylko stacjonarne wyjazdy wypoczynkowe, ale również wycieczki do Egiptu. Wycieczki objazdowe, połączone najczęściej z bajkowym rejsem po Nilu, to propozycja przeżycia niezapomnianej przygody w krainie Faraonów.

Warto skusić się na wakacje last minute, które zachęcają niskimi cenami. Dodatkowo w ofercie last minute można wykupić opcję all inclusive i cieszyć się pełnowartościowymi wakacjami w naprawdę atrakcyjnej cenie. Popularnością cieszą się wycieczki do Egiptu, kraju w którym cały rok panuje piękna pogoda, hotele są zadbane, a morze wyjątkowo ciepłe, natomiast piękna rafa koralowa, niezbyt oddalona od brzegu, stanowi nie lada atrakcję.

W Egipcie trzeba zobaczyć wszystko. Każda budowla, ruiny czy wykopaliska to ślady najstarszej historii świata. Począwszy od dobrze wszystkim znanej Gizy i najwyższych na świecie piramid strzeżonych przez Sphinksa warto tez zobaczyć antyczne świątynie: Karnak, Abu Simbel, Luksor ze słynną aleją Sphinksów oraz Dolinę Królów. Dla Chrześcijan z pewnością znamienna jest Góra Synaj jako swoisty symbol religijny. Nie brakuje w Egipcie również kurortów, a zwłaszcza popularna jest zabawa w nurkowanie. Przepiękne rafy Morza Czerwonego, tropikalne ryby i unikalne widoki zachęcają do uprawiania tego sportu. Dla bardziej wybrednych jest jeszcze Biblioteka Aleksandryjska, a dla miłośników tropikalnej natury pustynne oazy.

 Skontaktuj się z nami i powiedz w czym możemy Ci pomóc.

Znajdziemy dla Ciebie najlepsze wakacje

Nie znalazłeś wyjazdu? Napisz do nas