Francja - wakacje last minute

  • jesteśmy od pn-pt, godz: 9:00 do 17:00
  • tel: 22 355 30 43
  • Napisz do nas

Wczasy I wycieczki Francja

Wczasy i wycieczki last minute Francja

Francja leży nad Oceanem Atlantyckim i ma dostęp zarówno do mórz oblewających Europę od północy, jak i od południa. Większa część obszaru Francji leży w strefie klimatu umiarkowanego morskiego. Na wybrzeżu Atlantyckim panuje klimat oceaniczny, a na wybrzeżu Morza Śródziemnego klimat śródziemnomorski.

Największym walorem Paryża jest jednak jego swoisty i niepowtarzalny „klimat”. Odnosi się to przy tym zarówno do całego miasta, jak i poszczególnych dzielnic. Te właśnie nieuchwytne walory przyciągają turystów z całego świata. Specyficzny i niepowtarzalny nastrój miasta oraz życzliwość i pobłażliwość Paryżan sprawia, że okres aklimatyzacji obcokrajowców skraca się tu do minimum. Wszyscy, którzy odwiedzili Paryż, zwany też często „stolicą wszechświata” lub „miastem świata”, zadomowiają się w nim bardzo szybko.
 
Organizujemy wyjazdy firmowe do Francji, wycieczki motywacyjne, integracyjne, wyjazdy incentive travel dla firm. Profesjonalnie zajmujemy się obsługą firm i kompleksowym przygotowaniem wyjazdu oraz dostosowaniem programu do życzeń klienta i jego możliwości finansowych.

Jesteśmy kilkanaście lat na rynku a nasi doradcy organizowali niejeden wyjazd dla firm. Skontaktuj się z nami.

Znajdziemy dla Ciebie najlepsze wakacje

Nie znalazłeś wyjazdu? Napisz do nas