Grecja - wakacje last minute

  • jesteśmy od pn-pt, godz: 9:00 do 17:00
  • tel: 22 355 30 43
  • Napisz do nas

Wczasy I wycieczki Grecja

Wczasy i wycieczki last minute Grecja

Rezerwuj wczasy i wycieczki autokarowe do Grecji z wyjazdami z kilkudziesięciu miast w Polsce oraz wycieczki lotnicze z wylotami z Warszawy, Katowic, Krakowa, Wrocławia, Poznania, Gdańska w niskich cenach. Zaplanuj swoje wakacje w hotelach z all inclusive. Skorzystaj z ofert last minute do Grecji.Kup tanie wczasy w Grecji na raty, w dogodnym systemie kredytowym.

Grecja to kraj przyciągający zarówno miłośników historii, jak i osoby kochające odpoczynek na piaszczystych plażach. Podczas wycieczki po Grecji turyści mogą zwiedzić m.in. Ateny, Saloniki, Meteory, Mykeny, Epidauros, Korynt.

Polecamy atrakcyjne oferty last minute na Kretę, Rodos, Korfu, Zakinthos, Santorini, Samos, Kos, Chalkidiki oraz Peloponez.
Wzdłuż wybrzeży morskich Macedonii liczne są ośrodki wypoczynkowe; najwięcej na półwyspie Kasandra, nad Zatoką Salonicką, w okolicach Katerini (Paralia, Olimpic Beach) i na południe, w kierunku ujścia rzeki Pinios.
Współczesne Ateny tworzą wraz z Pireusem największą aglomerację miejsko-przemysłową i węzeł komunikacyjny (morski i lotniczy) Grecji.

Na wyspach i wybrzeżach Grecji typowy klimat śródziemnomorski nabiera w części środkowej i wschodniej kraju cech kontynentalnych, stąd duże kontrasty i zróżnicowanie regionalne. Średnia roczna temperatura waha się od 15°C w Salonikach do 19,5°C na wybrzeżach Krety; stycznia od 5°C w górach do 13°C na wyspach południowych (w zimie minimum dochodzi do — 20°C); natomiast średnia lipca od 25°C np. na wyspie Rodos do 28°C w zamkniętej kotlinie Tesalii. Na szczególną uwagę zasługuje silne usłonecznienie, zwłaszcza na południu kraju; w Atenach od maja do końca września słońce świeci co najmniej 10 godzin dziennie, natomiast na Kerkirze i w Salonikach od czerwca do sierpnia. Z wysoką temperaturą powietrza wiąże się temperatura wody morskiej, która w pobliżu Aten nie spada od maja do listopada poniżej 18°C.

Organizujemy wyjazdy firmowe do Grecji, wycieczki motywacyjne, integracyjne, wyjazdy incentive travel dla firm. Profesjonalnie zajmujemy się obsługą firm i kompleksowym przygotowaniem wyjazdu oraz dostosowaniem programu do życzeń klienta i jego możliwości finansowych.
Jesteśmy kilkanaście lat na rynku a nasi doradcy organizowali niejeden wyjazd dla firm. Skontaktuj się z nami.

Znajdziemy dla Ciebie najlepsze wakacje

Nie znalazłeś wyjazdu? Napisz do nas