Hiszpania - wakacje last minute

  • jesteśmy od pn-pt, godz: 9:00 do 17:00
  • tel: 22 355 30 43
  • Napisz do nas

Wczasy I wycieczki Hiszpania

Wczasy i wycieczki last minute Hiszpania

Rezerwuj wczasy i wycieczki autokarowe do Hiszpanii z wyjazdami z kilkudziesięciu miast w Polsce oraz wycieczki lotnicze z wylotami z Warszawy, Katowic, Krakowa, Wrocławia, Poznania, Gdańska w niskich cenach. Zaplanuj swoje wakacje w hotelach z all inclusive. Skorzystaj z ofert last minute do Hiszpanii. Kup tanie wczasy w Hiszpanii na raty, w dogodnym systemie kredytowym.

Turyści przybywający do Hiszpanii, aby spędzić wakacje wybierają przede wszystkim rejony Costa Brava, Costa del Sol lub Costa de la Luz. Polacy udają się także na hiszpańskie wyspy. Na Majorkę oraz Wyspy Kanaryjskie, Teneryfę i Gran Canarię. Hiszpania to kraj, który kojarzy się nie tylko z corridą, flamenco i piaszczystymi plażami. Przyjeżdżamy tutaj także ze względu na bogatą historię i ciekawe miejsca do zobaczenia.

 

Hiszpania to nie tylko Madryt i Barcelona, ale także San Sebastian, Toledo, Walencja, Sewilla, Kordoba i Malaga.

Costa Brava (168 km dł.) jest skalistym wybrzeżem, porośniętym niskimi dębami, gajami piniowymi i makią. Niewielkie piaszczyste plaże wypełniają tu małe zatoki (cala) lub tworzą wąskie pasma u stóp stromo wznoszących się zboczy. W przeciągu kilku lat małe miejscowości przekształciły się w modne i nowoczesne kąpieliska morskie: Lloret de Mar, Rosas, Tossa de Mar, Blanes.
Costa Dorada (257 km dł.), będąca przede wszystkim regionem wypoczynkowym przemysłowej Barcelony, jest szerokim piaszczystym wybrzeżem, ciągnącym się łagodnym łukiem w kierunku południowo-zachodnim.
Pośrodku Costa Dorada leży stolica Katalonii — Barcelona.

Costa del Azahar (Wybrzeże Kwiatu Pomarańczowego) ciągnie się na przestrzeni 300 km, od ujścia rzeki Ebro po przylądek San Antonio (prowincje Castellón de la Piana, Walencja). Jest to piaszczyste, płaskie wybrzeże o charakterze lagunowym.

Costa Blanca (Wybrzeże Białe),
rozciągające się od przylądka San Antonio do przylądka Gata, obejmuje wybrzeże prowincji Murcja i Alicante. Obok piaszczystych i szerokich plaż występują tu wybrzeża wysokie, które tworzą opadające ku morzu peryferyjne obszary Gór Iberyjskich. Spośród licznie występujących tu kąpielisk największą popularnością cieszy się: Benidorm, najmodniejsze kąpielisko Hiszpanii lat osiemdziesiątych

 

Madryt jest wielkim (prawie 4 miliony mieszkańców), nowoczesnym miastem, siedzibą dworu królewskiego i władz państwowych,

Costa de la Luz, to jedyny odcinek wybrzeża Hiszpanii, gdzie brak hoteli-wieżowców, a architektura zabudowy turystycznej harmonijnie wkomponowana jest w krajobraz brzegów atlantyckich. Ważniejsze kąpieliska to: Ayamonte, Punta Umbria, San Fernando.

Sewilla uchodzi za stolicę andaluzyjskiego folkloru określanego zbiorową nazwą flamenco.

Baleary składają się z pięciu większych wysp — Majorki, Minorki, Ibizy, Formentery i Cabrery — oraz wielu małych o łącznej powierzchni 5014 km2.

Organizujemy wyjazdy firmowe do Hiszpanii, wycieczki motywacyjne, integracyjne, wyjazdy incentive travel dla firm. Profesjonalnie zajmujemy się obsługą firm i kompleksowym przygotowaniem wyjazdu oraz dostosowaniem programu do życzeń klienta i jego możliwości finansowych.
Jesteśmy kilkanaście lat na rynku a nasi doradcy organizowali niejeden wyjazd dla firm. Skontaktuj się z nami.

Znajdziemy dla Ciebie najlepsze wakacje

Nie znalazłeś wyjazdu? Napisz do nas