Indie - wakacje last minute

  • jesteśmy od pn-pt, godz: 9:00 do 17:00
  • tel: 22 355 30 43
  • Napisz do nas

Wczasy I wycieczki Indie

Wakacje last minute Goa, Indie

Rezerwuj wczasy i wycieczki lotnicze do Indii z wylotami z Warszawy, Katowic, Krakowa, Wrocławia, Poznania, Gdańska w niskich cenach. Zaplanuj swoje wakacje w hotelach z all inclusive. Skorzystaj z ofert last minute do Indii. Kup tanie wczasy w Indisch na raty, w dogodnym systemie kredytowym.
Mega Travel poleca wczasy i wycieczki do Indii oraz wakacje last minute.

 

Na wakacje do Indii najlepiej wybrać się między październikiem, a marcem, kiedy klimat będzie najbardziej sprzyjający. Indie oferują turystom zarówno wczasy, jak również wycieczki objazdowe. Dzięki temu, każdy znajdzie tu coś dla siebie. Co ważne, warto skorzystać z ofert last minute do Indii – wówczas ceny są najbardziej atrakcyjne.

W trakcie wakacji w Indiach, można zobaczyć na własne oczy słynne „święte krowy”, spacerujące tu i ówdzie, ale przede wszystkim wspaniałą kulturę indyjską, kolorowe indyjskie tkaniny i typową architekturę. Będąc na wczasach w Indiach koniecznie trzeba zobaczyć Delhi, Jaipur – „Różowe Miasto Indii” oraz Taj Mahal w Agrze. Wybierając się na wycieczkę objazdową do Indii, wspomniane miejsca z pewnością znajdą się w programie zwiedzania. Nietypową atrakcją dla każdego Europejczyka będzie także z pewnością przejażdżka na prawdziwym indyjskim słoniu.

Liczba ludności Indii przekroczyła 1 miliard i pod względem zaludnienia kraj zajmuje drugie miejsce w świecie po Chinach. W Indiach mieszka kilka różnych narodowości. Najliczniejsi są Hindusi. Przeważającą religią Indii jest hinduizm, z którym wiąże się podział na kasty, tj. zamknięte grupy społeczne przestrzegające swej odrębności. Stolicą Indii jest Nowe Delhi. Do największych miast należą: Bombaj, Delhi, Kalkuta, Madras, Hajdarabat.

Jedną z wizytówek i ciekawostek Indii jest Bollywood, jako odpowiednik amerykańskiego Hollywood. Bollywood – jest to umowna nazwa indyjskiego przemysłu filmowego utworzona w latach 70. ze zbitki słów Hollywood i Bombaj przez dziennikarza pisma „Cineblitz”. Bombaj jest największym ośrodkiem produkcyjnym indyjskiej kinematografii, jeszcze sprzed II wojny światowej. Indyjska kinematografia jest największą na świecie. Pracuje w niej około 2,5 miliona ludzi, powstaje tam do tysiąca filmów rocznie. W samym Bombaju powstaje 300-400 filmów rocznie, które mają największy udział w rynku krajowym i największy udział w eksporcie.

Organizujemy wyjazdy firmowe do Indii, wycieczki motywacyjne, integracyjne, wyjazdy incentive travel dla firm. Profesjonalnie zajmujemy się obsługą firm i kompleksowym przygotowaniem wyjazdu oraz dostosowaniem programu do życzeń klienta i jego możliwości finansowych.
Jesteśmy kilkanaście lat na rynku a nasi doradcy organizowali niejeden wyjazd dla firm. Skontaktuj się z nami.

Znajdziemy dla Ciebie najlepsze wakacje

Nie znalazłeś wyjazdu? Napisz do nas