Kenia - wakacje last minute

  • jesteśmy od pn-pt, godz: 9:00 do 17:00
  • tel: 22 355 30 43
  • Napisz do nas

Wczasy I wycieczki Kenia

Wakacje last minute Kenia

Mega Travel poleca wczasy i wycieczki do Kenii oraz wakacje last minute.
Rezerwuj wczasy i wycieczki lotnicze do Kenii z wylotami z Warszawy, Katowic, Krakowa, Wrocławia, Poznania, Gdańska w niskich cenach. Zaplanuj swoje wakacje w hotelach z all inclusive. Skorzystaj z ofert last minute do Kenii. Kup tanie wczasy w Kenii na raty, w dogodnym systemie kredytowym.

Na wakacje do Kenii najlepiej wybrać się między styczniem, a lutym, kiedy klimat będzie najbardziej sprzyjający.
Pora deszczowa trwa w kwietniu-maju i listopadzie-grudniu, jednakże Kenia zaprasza turystów na wakacje przez cały rok. Kenia oferuje turystom zarówno wczasy, jak również wycieczki objazdowe. Dzięki temu, każdy znajdzie tu coś dla siebie. Co ważne, warto skorzystać z ofert last minute do Kenii – wówczas ceny są najbardziej atrakcyjne.

W trakcie wakacji w Kenii można zobaczyć na własne oczy lwy, lamparty, zebry, żyrafy, antylopy, gazele, słonie i wiele innych dzikich zwierząt. Będąc na wczasach w Kenii koniecznie trzeba zobaczyć Mombasę, Park Narodowy Tsavo East czy rezerwat Shimba Hills. Wybierając się na wycieczkę objazdową do Kenii wspomniane miejsca z pewnością znajdą się w programie zwiedzania. Dodatkową atrakcją wakacji w Kenii będzie także z pewnością możliwość nurkowania.

Kenia to państwo położone w Afryce Wschodniej, po obu stronach równika, u południowej nasady Półwyspu Somalijskiego. Na przeważającej części powierzchni Kenii panuje klimat podrównikowy suchy. W części południowo-zachodniej odznacza się jedną długą porą wilgotną, a na pozostałym obszarze dwiema porami wilgotnymi. Naturalną roślinnością południowej i zachodniej części kraju są wysokie sawanny, w górach lasy tropikalne zrzucające liście w porze suchej. W północno-wschodniej części kraju sawanny przechodzą w półpustynie. Na wybrzeżu rosną wiecznie zielone lasy równikowe i namorzynowe.

Obszary chronione obejmują 3,5 mln ha, tj. 6% powierzchni kraju. Utworzono tu 36 parków narodowych. Najsłynniejsze z nich to: Tsavo (hipopotamy, słonie), Mt. Kenya (wierzchołek wulkaniczny pokryty śniegiem), Amboseli (u stóp Kilimandżaro, słonie), Masai Mara (antylopy, zebry, gazele, lwy, lamparty), Lake Nakuru (skupisko flamingów). Fauna parków narodowych została uznana za jedno z największych bogactw kraju.

Organizujemy wyjazdy firmowe do Kenii, wycieczki motywacyjne, integracyjne, wyjazdy incentive travel dla firm. Profesjonalnie zajmujemy się obsługą firm i kompleksowym przygotowaniem wyjazdu oraz dostosowaniem programu do życzeń klienta i jego możliwości finansowych.
Jesteśmy kilkanaście lat na rynku a nasi doradcy organizowali niejeden wyjazd dla firm. Skontaktuj się z nami.

Znajdziemy dla Ciebie najlepsze wakacje

Nie znalazłeś wyjazdu? Napisz do nas