Kuba - wakacje last minute

  • jesteśmy od pn-pt, godz: 9:00 do 17:00
  • tel: 22 355 30 43
  • Napisz do nas

Wczasy I wycieczki Kuba

Wakacje last minute Kuba

Mega Travel poleca wczasy i wycieczki na Kubę oraz wakacje last minute w opcji all inclusive z polskim rezydentem.

Rezerwuj wczasy i wycieczki lotnicze na Kubę z wylotami z Warszawy, Katowic, Krakowa, Wrocławia, Poznania, Gdańska w niskich cenach. Proponujemy wycieczki objazdowe w najlepszych cenach z bogatym programem zwiedzania. Wycieczki objazdowe ukażą Ci unikalną kulturę odwiedzanego kraju, dzięki pomocy doświadczonych przewodników i pilotów. Oferujemy bogaty wybór wycieczek i wczasów. Zaplanuj swoje wakacje w hotelach z all inclusive. Skorzystaj z ofert last minute na Kubę. Kup tanie wczasy na Kubę na raty, w dogodnym systemie kredytowym.
Organizujemy również wycieczki na zamówienie dla osób indywidualnych oraz wyjazdy incentive travel dla firm.

„Kuba – wyspa jak wulkan gorąca” – w trakcie wczasów i wycieczek na Kubę można się o tym przekonać osobiście. Wakacje na Kubie trwają przede wszystkim w lipcu i sierpniu, ale sezon na wycieczki trwa od grudnia do kwietnia. Najbardziej atrakcyjnych cen należy się jednak spodziewać w ofertach typu last minute. Spędzając wakacje na Kubie koniecznie trzeba zobaczyć Hawanę oraz wybrać się na wycieczkę : rejs katamaranem u wybrzeży wyspy Cayo Blanco.

Jeśli szukasz atrakcyjnej oferty zostaw nam swój numer telefonu a my oddzwonimy i przygotujemy najlepszą propozycję.

Kuba to państwo wyspiarskie Ameryki Środkowej położone w basenie Morza Karaibskiego. Obejmuje największą w archipelagu Wielkich Antyli wyspę Kubę oraz około 1600 otaczających ją raf koralowych i małych wysepek (największa z nich to Isla de la Juventud).

Na znacznej części Kuby panuje klimat równikowy wilgotny, tylko w północno –zachodniej części kraju występuje klimat podrównikowy wilgotny.

Najliczniejszą grupę wśród mieszkańców Kuby stanowi ludność pochodzenia europejskiego, zwłaszcza potomkowie kolonizatorów z Hiszpanii. 75% ludności Kuby mieszka w miastach. Największymi miastami kraju są: Hawana (stolica), Santiago de Cuba, Camaguey, Holguin, Guantanama, Santa Clara.

Między Hawaną i Matanzas, w Valverdo, Santiago de Cuba oraz na wyspie Isla de la Juventud rozwinęły się kąpieliska nadmorskie, a w San Diego de los Banos , Madruga i Venegas uzdrowiska. Atrakcją turystyczną Kuby są jaskinie krasowe (najsłynniejsza to Santo Tomas długości 17 km), zabytki Hawany (zabytkowa starówka), Santiago de Cuba (forteca El Moro z XVI w.), miasto Trinidad. Na wyspie Isla de la Juventud znajdują się pieczary z rysunkami Indian oraz malownicze mokradła ( przez wiele lat wyspą władali piraci, przybywali najsłynniejsi korsarze świata, wyspa posłużyła za scenerię powieści R.L. Stevensona „Wyspa skarbów”).

Organizujemy wyjazdy firmowe na Kubę, wycieczki motywacyjne, integracyjne, wyjazdy incentive travel dla firm. Profesjonalnie zajmujemy się obsługą firm i kompleksowym przygotowaniem wyjazdu oraz dostosowaniem programu do życzeń klienta i jego możliwości finansowych.
Jesteśmy kilkanaście lat na rynku a nasi doradcy organizowali niejeden wyjazd dla firm. Skontaktuj się z nami.

Znajdziemy dla Ciebie najlepsze wakacje

Nie znalazłeś wyjazdu? Napisz do nas