Malediwy- wakacje last minute

  • jesteśmy od pn-pt, godz: 9:00 do 17:00
  • tel: 22 355 30 43
  • Napisz do nas

Wczasy I wycieczki Malediwy

Wakacje last minute Malediwy

Mega.Travel poleca wakacje na Malediwach w ofertach last minute i first minute oraz w opcji all inclusive.

Rezerwuj wczasy i wycieczki lotnicze na Malediwach z wylotami z Warszawy, Katowic, Krakowa, Wrocławia, Poznania, Gdańska w niskich cenach. Zaplanuj swoje wakacje w hotelach z all inclusive. Skorzystaj z ofert last minute na Malediwy. Kup tanie wczasy na Malediwach na raty, w dogodnym systemie kredytowym.

 

Malediwy to państwo wyspiarskie położone na Oceanie Indyjskim, w odległości około 500 km na południowy zachód od południowych krańców Półwyspu Indyjskiego. Powierzchnia kraju wynosi 298 km kwadratowych. Stolicą Malediwów jest Male.

Archipelag składa się z 26 atoli (1296 wysp) rozciągających się południkowo na długość 885 km . Wyspy są pochodzenia koralowego. Panuje na nich klimat podzwrotnikowy wilgotny, kształtowany przez monsuny. Na wyspach występuje roślinność tropikalna. Rosną tu palmy kokosowe i drzewa chlebowe. Dużo jest wodnego ptactwa, a w wodach wiele gatunków ryb i morskie żółwie.

Mieszkańcami Malediwów są Syngalezi, Drawidowie, Arabowie, Indonezyjczycy i inni. Są muzułmanami z odłamu sunnickiego. 25% ludności mieszka w stolicy Male, a 70% zamieszkuje małe osiedla na atolach, głównie w południowej części archipelagu. Na wyspach powstały liczne małe ośrodki wypoczynkowe. Malediwy posiadają atrakcyjne plaże, ciepłe wody w płytkich lagunach, dobrą pogodę i piękne rafy koralowe.

Organizujemy wyjazdy firmowe na Malediwy, wycieczki motywacyjne, integracyjne, wyjazdy incentive travel dla firm. Profesjonalnie zajmujemy się obsługą firm i kompleksowym przygotowaniem wyjazdu oraz dostosowaniem programu do życzeń klienta i jego możliwości finansowych.
Jesteśmy kilkanaście lat na rynku a nasi doradcy organizowali niejeden wyjazd dla firm. Skontaktuj się z nami.

Znajdziemy dla Ciebie najlepsze wakacje

Nie znalazłeś wyjazdu? Napisz do nas