Malta - wakacje last minute

  • jesteśm od pn-pt, godz: 9:00 do 17:00
  • tel: 22 355 30 43
  • Napisz do nas

Wczasy I wycieczki Malta

Wczasy i wycieczki last minute Malta

Rezerwuj wczasy i wycieczki lotnicze na Maltę z wylotami z Warszawy, Katowic, Krakowa, Wrocławia, Poznania, Gdańska w niskich cenach. Zaplanuj swoje wakacje w hotelach z all inclusive. Skorzystaj z ofert last minute na Maltę. Kup tanie wczasy na Malcie na raty, w dogodnym systemie kredytowym.

Malta ma obszar 316 km2; 354 tys. ludności (1990 r.); 1120 osób na 1 km2; 84% ludności miejskiej; stolica Valletta (14 tys. mieszk.); większe miasta (tys.): Sliema (20), Birkirkara (18); w większości Maltańczycy (mieszańcy Włochów, Arabów i innych narodów śródziemnomorskich); większość katolików; języki urzędowe: maltański i angielski, w powszechnym użyciu włoski.

 

Państwo maltańskie to 5 wysp: Malta, Ghawdex, Kemuna, oraz niezamieszkałe: Cominotto i Filfa . Wyspy zbudowane z trzeciorzędowych skał wapiennych zniszczonych przez procesy krasowe i zjawisko o nazwie denudacja.
Klimat wysp jest typowo śródziemnomorski; średnie temperatury miesięczne wahają się od 12°C zimą do 26°C w okresie lata. Opady, głównie zimowe, dochodzą do 550 mm w ciągu roku. Wiejące w miesiącach letnich znad Sahary gorące wiatry (sirocco) powodują duże upały.

 

Organizujemy wyjazdy firmowe na Maltę, wycieczki motywacyjne, integracyjne, wyjazdy incentive travel dla firm. Profesjonalnie zajmujemy się obsługą firm i kompleksowym przygotowaniem wyjazdu oraz dostosowaniem programu do życzeń klienta i jego możliwości finansowych.
Jesteśmy kilkanaście lat na rynku a nasi doradcy organizowali niejeden wyjazd dla firm. Skontaktuj się z nami.

Znajdziemy dla Ciebie najlepsze wakacje

Nie znalazłeś wyjazdu? Napisz do nas