Mauritius - wakacje last minute

  • jesteśmy od pn-pt, godz: 9:00 do 17:00
  • tel: 22 355 30 43
  • Napisz do nas

Wczasy I wycieczki Mauritius

Wakacje last minute Mauritius

Zapraszamy na atrakcyjne wycieczki i wczasy last minute na Mauritius. Proponujemy wyjazdy z polskim rezydentem

Rezerwuj wczasy i wycieczki lotnicze na Mauritius z wylotami z Warszawy, Katowic, Krakowa, Wrocławia, Poznania, Gdańska w niskich cenach. Zaplanuj swoje wakacje w hotelach z all inclusive. Skorzystaj z ofert last minute na Mauritius. Kup tanie wczasy na Mauritiusie na raty, w dogodnym systemie kredytowym.

Mauritius jest państwem afrykańskim położonym na kilku wyspach w zachodniej części Oceanu Indyjskiego. Ogólna powierzchnia kraju wynosi 2045 km kwadratowych, z czego na wyspę Mauritius przypada 1865 km kw., na Rodrigues 109 km kw., a reszta na pozostałe wysepki z grup Cargados Carajos i Agalega. Wyspy Mauritius i Rodrigues należą do archipelagu Maskarenów.

 

Mauritius i Rodrigues są pochodzenia wulkanicznego. Na Mauritiusie wzniesienia występują blisko wybrzeży. Wnętrze wyspy jest niższe i równinne. Mauritius leży w strefie klimatu zwrotnikowego wilgotnego, charakter rzeźby sprawia jednak, że na wyspie klimat jest zróżnicowany. Wśród formacji roślinnych występują sawanny, a w wyższych pasmach górskich lasy.

Ponad połowa mieszkańców to Indo-Maurytyjczycy, w większości wyznawcy hinduizmu. Resztę ludności stanowią głownie Kreole. Nieznaczną mniejszością są Chińczycy. Stolicą kraju jest Port Louis. Językiem oficjalnym jest angielski. W użyciu są języki: kreolski, francuski, urdu, bhojpuri, hindi, tamilski.

 

Organizujemy wyjazdy firmowe na Mauritius, wycieczki motywacyjne, integracyjne, wyjazdy incentive travel dla firm. Profesjonalnie zajmujemy się obsługą firm i kompleksowym przygotowaniem wyjazdu oraz dostosowaniem programu do życzeń klienta i jego możliwości finansowych.
Jesteśmy kilkanaście lat na rynku a nasi doradcy organizowali niejeden wyjazd dla firm. Skontaktuj się z nami.

Znajdziemy dla Ciebie najlepsze wakacje

Nie znalazłeś wyjazdu? Napisz do nas