Meksyk- wakacje last minute

  • jesteśmy od pn-pt, godz: 9:00 do 17:00y
  • tel: 22 355 30 43
  • Napisz do nas

Wczasy I wycieczki Meksyk

Wakacje last minute Meksyk

Rezerwuj wczasy i wycieczki lotnicze do Meksyku z wylotami z Warszawy, Katowic, Krakowa, Wrocławia, Poznania, Gdańska w niskich cenach. Zaplanuj swoje wakacje w hotelach z all inclusive. Skorzystaj z ofert last minute do Meksyku. Kup tanie wczasy w Meksyku na raty, w dogodnym systemie kredytowym.

Meksyk przyciąga turystów niezmiennie od wielu lat na wczasy i wycieczki. Wakacje w Meksyku to bowiem gwarancja udanej zabawy. Każdy znajdzie tu coś dla siebie, ponieważ Meksyk oferuje nie tylko słoneczne plaże Cancun, Playa del Carmen i Acapulco, ale także liczne miejsca godne zwiedzenia w trakcie wycieczek. Spędzając wakacje w Meksyku koniecznie trzeba zobaczyć: park Xcaret, historyczny kompleks Chichen, „Srebrne Miasto” Taxco czy Wyspę Kobiet – Isla Mujeres.

Meksyk jest całorocznym kierunkiem wakacyjnym, jednak trzeba pamiętać, iż w różnych częściach kraju panuje nieco odmienny klimat. Przygotowując się do wycieczki do Meksyku, należy zatem, pamiętać, aby zabrać ze sobą ubrania zarówno na upalne dni, jak i nieco chłodniejsze. Najlepszych cen wczasów w Meksyku można spodziewać się oczywiście w ofertach last minute.

Meksyk jest to państwo położone w Ameryce Północnej i Środkowej. Zajmuje przewężenie kontynentu pomiędzy Zatoką Meksykańską i M. Karaibskim na wschodzie a Oceanem Spokojnym na zachodzie oraz kilka wysp. Powierzchnia kraju wynosi 1,96 mln km kwadratowych.

Współcześni Meksykanie są spadkobiercami rozwiniętych cywilizacji indiańskich Azteków i Majów oraz cywilizacji europejskiej którą wnieśli osadnicy hiszpańscy. Ponad 55% ludności kraju stanowią Metysi, około 29% Indianie, a pozostały odsetek Kreole imigranci z Europy. Stolicą kraju jest Meksyk należący do najludniejszych miast świata. Do milionowych miast należą Guadalajara i Monterrey.

Organizujemy wyjazdy firmowe do Meksyku, wycieczki motywacyjne, integracyjne, wyjazdy incentive travel dla firm. Profesjonalnie zajmujemy się obsługą firm i kompleksowym przygotowaniem wyjazdu oraz dostosowaniem programu do życzeń klienta i jego możliwości finansowych.
Jesteśmy kilkanaście lat na rynku a nasi doradcy organizowali niejeden wyjazd dla firm. Skontaktuj się z nami.

Znajdziemy dla Ciebie najlepsze wakacje

Nie znalazłeś wyjazdu? Napisz do nas