Portugalia - wakacje last minute

  • jesteśmy od pn-pt, godz: 9:00 do 17:00y
  • tel: 22 355 30 43
  • Napisz do nas

Wczasy I wycieczki Portugalia

Wczasy i wycieczki last minute Portugalia

Polecamy weekendy lotnicze w Lizbonie, wycieczki objazdowe (Lizbona, Fatima, Porto) oraz wakacje na południu Portugalii, rejonie Algarve i Albufeira. Dużym zainteresowaniem cieszą się oferty last minute na Maderę.
Jeśli w poniższej ofercie nie znajdujesz propozycji, które Cię interesują skontaktuj się z naszymi doradcami.

 

Klimat Portugalii jest zróżnicowany, w północnej części kraju panuje klimat morski o małych dobowych i rocznych amplitudach temperatury i wysokich opadach, na południu natomiast klimat ma cechy zbliżone do śródziemnomorskiego.

Tylko 35% ludności kraju mieszka w miastach. Największym miastem jest Lizbona – stolica państwa. Drugim po stolicy miastem jest Porto. Z innych miast można wymienić Coimbrę (pierwszą stolicę Portugalii), Bragę oraz Estriol, Sesimbrę (kąpieliska nadmorskie) i Fatimę ( z sanktuarium maryjnym). Na Maderze największym miastem jest Funchal, a na Azorach Ponta Delgada.

Organizujemy wyjazdy firmowe do Portugalii, wycieczki motywacyjne, integracyjne, wyjazdy incentive travel dla firm. Profesjonalnie zajmujemy się obsługą firm i kompleksowym przygotowaniem wyjazdu oraz dostosowaniem programu do życzeń klienta i jego możliwości finansowych.
Jesteśmy kilkanaście lat na rynku a nasi doradcy organizowali niejeden wyjazd dla firm. Skontaktuj się z nami.

Znajdziemy dla Ciebie najlepsze wakacjE

Nie znalazłeś wyjazdu? Napisz do nas