Sri Lanka - wakacje last minute

  • jesteśmy od pn-pt, godz: 9:00 do 17:00
  • tel: 22 355 30 43
  • Napisz do nas

Wczasy I wycieczki Sri Lanka

Wakacje last minute Sri Lanka

Polecamy wycieczki i wczasy na Sri Lance w ofercie last minute i first minute z wylotami z Warszawy.

Sri Lanka to wyspiarskie państwo położone na Oceanie Indyjskim, u południowych wybrzeży Półwyspu Indyjskiego. Zajmuje wyspę Cejlon oraz szereg drobnych wysp leżących u jej wybrzeży. Stolicą Sri Lanki jest Kolombo.

 

Klimat Sri Lanki jest podrównikowy wilgotny, gorący. Główną rzeką na wyspie jest Mahaveli. Rzeki spływają od centrum wyspy ku jej wybrzeżom. W ich górnych biegach występują wodospady. Północne i wschodnie tereny wyspy porastają wiecznie zielone lasy, a w obszarach bardziej suchych sawanny. Na wybrzeżach rosną palmy kokosowe, nad rzekami paprocie drzewiaste, a w głębi wyspy chlebowce, cynamonowce i mango. W strefach ujściowych rzek występują zarośla namorzynowe.

Największym portem na Sri Lance jest port w Kolombo (Colombo). Atrakcjami turystycznymi w Sri Lance są miasta np. Kandy, Galle, Dambulla, ciekawe zabytki sztuki i architektury, świątynie buddyjskie, niepowtarzalne krajobrazy górskiej części wyspy oraz rozległe plaże na południowym i wschodnim wybrzeżu.

Najlepsze plaże do wypoczynku znajdują się w Beruwela i Bentota.
Polecamy sprawdzone hotele Riverina i Royal Palms w opcji all inclusive.

Organizujemy wyjazdy firmowe na Sri Lankę, wycieczki motywacyjne, integracyjne, wyjazdy incentive travel dla firm. Profesjonalnie zajmujemy się obsługą firm i kompleksowym przygotowaniem wyjazdu oraz dostosowaniem programu do życzeń klienta i jego możliwości finansowych.
Jesteśmy kilkanaście lat na rynku a nasi doradcy organizowali niejeden wyjazd dla firm. Skontaktuj się z nami.

Znajdziemy dla Ciebie najlepsze wakacjE

Nie znalazłeś wyjazdu? Napisz do nas