Szwajcaria - wakacje last minute

  • jesteśmy od pn-pt, godz: 9:00 do 17:00
  • tel: 22 355 30 43
  • Napisz do nas

Wczasy I wycieczki Szwajcaria

Wczasy i wycieczki last minute Szwajcaria

Szwajcaria jest krajem śródlądowym, górzysto – wyżynnym o powierzchni zaledwie 41 tys. km kwadratowych.. Klimat Szwajcarii jest zróżnicowany przestrzennie. W części zachodniej kraju występują cechy klimatu umiarkowanego morskiego, w Alpach wysokogórskiego, a w dolinach Alp Południowych śródziemnomorskiego. Głównymi rzekami są Ren, Aare i Thur. Największe z jezior, a zarazem graniczne to Genewskie, Bodeńskie, Maggiore, z pozostałych: Neuchatel, Czterech Kantonów, Zuryskie.

 

Do większych miast należą: Zurych, Bazylea i Genewa. Zbliżona pod względem liczby ludności do stolicy jest Lozanna. Szwajcaria jest krajem czterojęzycznym, języki niemiecki, francuski, włoski są językami urzędowymi, retoromański jest językiem grupy narodowościowej w Gryzonii.

 

Organizujemy wyjazdy firmowe do Szwajcarii, wycieczki motywacyjne, integracyjne, wyjazdy incentive travel dla firm. Profesjonalnie zajmujemy się obsługą firm i kompleksowym przygotowaniem wyjazdu oraz dostosowaniem programu do życzeń klienta i jego możliwości finansowych.
Jesteśmy kilkanaście lat na rynku a nasi doradcy organizowali niejeden wyjazd dla firm. Skontaktuj się z nami.

Znajdziemy dla Ciebie najlepsze wakacjE

Nie znalazłeś wyjazdu? Napisz do nas