Tajlandia- wakacje last minute

  • jesteśm od pn-pt, godz: 9:00 do 17:00
  • tel: 22 355 30 43
  • Napisz do nas

Wczasy I wycieczki Tajlandia

Wczasy i wycieczki last minute Tajlandia

oferty last minute i first minute, wczasy pobytowe i wycieczki objazdowe po Tajlandii z polskim rezydentem.

Tajlandia zachwyca zdumiewającymi różnicami: kulturowymi, klimatycznymi i widokowymi. To kraj kontrastów, gdzie obok ekskluzywnych hoteli i apartamentowców mieszkają zwykli ludzie, a parędziesiąt kilometrów dalej rośnie prawdziwa, dzika dżungla.

Wczasy w Tajlandii to niewątpliwie wypoczynek w raju. Szczególnie lubiane przez turystów plaże w Pattaya i tętniące życiem ulice miasta przysporzą wielu niepowtarzalnych i niezapomnianych wrażeń. Osoby, które cenią sobie ciszę, spokój i zapierające dech widoki, powinny wybrać się na wyspę słoni Koh Chang.

 

Będąc w Tajlandii koniecznie trzeba także odwiedzić Bangkok, aby poczuć niezwykłą atmosferę miasta i jej mieszkańców. Zdecydowanie należy skorzystać także z tutejszej taksówki – tuk tuka. Niepowtarzalnych wrażeń dostarczy nie tylko Bangkok nocą, ale również w dzień, kiedy zachwyca bogactwem architektury i sztuki w kompleksach pałacowo-świątynnych.

Dużą popularnością cieszą się także wycieczki do Tajlandii. W czasie wycieczki można zazwyczaj obejrzeć Bangkok, dolinę rzeki Kwai, Park Narodowy Erewan a także możemy udać się do sąsiedniej Kambodży, aby zobaczyć Angor Wat.

 

Organizujemy wyjazdy firmowe do Tajlandii, wycieczki motywacyjne, integracyjne, wyjazdy incentive travel dla firm. Profesjonalnie zajmujemy się obsługą firm i kompleksowym przygotowaniem wyjazdu oraz dostosowaniem programu do życzeń klienta i jego możliwości finansowych.
Jesteśmy kilkanaście lat na rynku a nasi doradcy organizowali niejeden wyjazd dla firm. Skontaktuj się z nami.

Znajdziemy dla Ciebie najlepsze wakacjE

Nie znalazłeś wyjazdu? Napisz do nas