Turcja - wakacje last minute

  • jesteśmy od pn-pt, godz: 9:00 do 17:00
  • tel: 22 355 30 43
  • Napisz do nas

Wczasy I wycieczki Turcja

Wczasy i wycieczki last minute Turcja

Polecamy wakacje last minute w nadmorskich kurortach Turcji, w hotelach z all inclusive

Najbardziej znane miejscowości, w których wczasy spędzają polscy turyści to Antalya, Alanya, Bodrum, Kemer, Side, Fethiye, Marmaris, Efez, Belek, Kusadasi, Oludeniz. Oferty last minute do Turcji są bardzo atrakcyjne.
Proponujemy wczasy w Turcji z wylotami z Warszawy, Katowic, Krakowa, Poznania, Wrocławia, Gdańska.
Turcja obejmuje najbardziej na zachód wysunięty półwysep azjatycki czyli Azję Mniejszą i wschodnią część europejskiego Półwyspu Bałkańskiego. Azjatycką część od europejskiej oddzielają cieśniny Bosfor i Dardanele oraz położone między nimi Morze Marmara.

Turcja ma klimat podzwrotnikowy, na wybrzeżach jest to klimat morski typu śródziemnomorskiego, wewnątrz kontynentalny suchy. Największym ośrodkiem miejskim i węzłem transportowym Turcji jest Stambuł. Stolicą kraju jest Ankara. Ośrodkami turystycznymi są: Bursa, Troja, Bergama, Efez, Antalya, Adana.

Organizujemy wyjazdy firmowe do Turcji, wycieczki motywacyjne, integracyjne, wyjazdy incentive travel dla firm. Profesjonalnie zajmujemy się obsługą firm i kompleksowym przygotowaniem wyjazdu oraz dostosowaniem programu do życzeń klienta i jego możliwości finansowych.
Jesteśmy kilkanaście lat na rynku a nasi doradcy organizowali niejeden wyjazd dla firm. Skontaktuj się z nami.

Znajdziemy dla Ciebie najlepsze wakacje

Nie znalazłeś wyjazdu? Napisz do nas