USA - wakacje last minute

  • jesteśmy od pn-pt, godz: 9:00 do 17:00
  • tel: 22 355 30 43
  • Napisz do nas

Wczasy I wycieczki USA

Wczasy i wycieczki objazdowe last minute USA

Oferty wycieczek objazdowych i wczasów w USA. Proponujemy wycieczki objazdowe w najlepszych cenach z bogatym programem zwiedzania. Wycieczki objazdowe ukażą Ci unikalną kulturę odwiedzanego kraju, dzięki pomocy doświadczonych przewodników i pilotów. Oferujemy bogaty wybór wycieczek i wczasów. Zaplanuj swoje wakacje w hotelach z all inclusive. Skorzystaj z ofert last minute do USA. Kup tanie wczasy do USA na raty, w dogodnym systemie kredytowym.
Organizujemy również wycieczki na zamówienie dla osób indywidualnych oraz wyjazdy incentive travel dla firm.

 

Stany Zjednoczone Ameryki USA zajmują środkową część Ameryki Północnej, Alaskę i Wyspy Hawaje a ponadto posiadłości w Ameryce Środkowej i w Oceanii. Łączny obszar USA wynosi 9363,5 tys. km kwadratowych. Stany Zjednoczone składają się z 50 stanów i Dystryktu Kolumbii. 

Stany Zjednoczone są krajem silnie zurbanizowanym, ponad 70% ludności mieszka w miastach. Na wschodnim wybrzeżu od Bostonu po Waszyngton ciągnie się rozległa strefa miejska –megalopolis. Wśród licznych miast najwięcej ludności liczą tutaj aglomeracje Nowego Jorku, Filadelfii, Bostonu i Waszyngtonu. Wielkie aglomeracje ukształtowały się nad Wielkimi Jeziorami: Chicago, Detroit oraz w Kalifornii: Los Angeles i San Francisco.

Znajdziemy dla Ciebie najlepsze wakacje

Nie znalazłeś wyjazdu? Napisz do nas