Włochy wczasy i wycieczki

  • jesteśmy od pn-pt, godz: 9:00 do 17:00
  • tel: 22 355 30 43
  • Napisz do nas

Wczasy I wycieczki Włochy

Wczasy i wycieczki last minute Włochy

Włochy to miejsce na tyle wyjątkowe, iż zachwyci zarówno miłośników wczasów i leniwego wypoczynku, jak również tych, którzy w trakcie wyjazdu wybierają zwiedzanie i poznawanie nowych miejsc.

Wczasy we Włoszech od wielu lat zachwycają naszych klientów. Niektórzy z nich każde wakacje spędzają w ulubionym włoskim kurorcie. Najczęściej wybierane miejscowości turystyczne to Bibione, Lido di Jesolo, Lido Adriano, Rignano czy Rimini. Rosnącym zainteresowaniem cieszą się także wczasy na Sycylii.

Włochy są także doskonałym miejscem na wycieczki objazdowe. Aby zwiedzić sam Rzym i Watykan, potrzeba wiele czasu. Do obowiązkowych punktów, które warto zobaczyć należy ostatnie państwo-miasto: San Marino, a także Asyż, Neapol, Wenecja oraz Pompeje, Wezuwiusz czy wyspa Capri.

 

Włochy mają powierzchnię 301,3 tys. km kwadratowych. Obszar Włoch składa się z trzech jednostek geograficznych: Półwyspu Apenińskiego, jego kontynentalnej nasady, południowej części Alp i wysp: Sycylii, Sardyni, Elby i in. Wybrzeża Włoch należą do czterech mórz: Liguryjskiego, Tyrreńskiego, Jońskiego i Adriatyckiego. Klimat Włoch jest podzwrotnikowy śródziemnomorski, w Alpach górski.

Regiony turystyczne: Alpy, Nizina Padańska, Półwysep Apeniński, Sycylia, Sardynia. Alpy mają krajobraz ukształtowany przez procesy glacjalne zlodowacenia plejstoceńskiego i lodowców współczesnych. Lodowce występują na wysokościach powyżej 3200-3500 m n.p.m. Największy Forni ma 17 km 2 powierzchni. Na południowej krawędzi Alp występują jeziora : Garda, Como, Maggiore, atrakcyjne turystycznie. W dolinach rzek Aosty i Adygi i wokół jezior alpejskich rozwinęły się liczne ośrodki sportów zimowych. Do miast o walorach historycznych należą Turyn i Trydent. Znaczenie turystyczne  mają głównie miasta o walorach historycznych: Wenecja, Bolonia, Rawenna, Padwa, Mediolan, Verona.

Półwysep Apeniński i góry Apeniny rozciągają się na długości 1300 km. Na półwyspie leży Rzym i wiele ośrodków turystycznych m.in. Florencja, Neapol, Genua, Asyż, Cassino, Castel Gandolfo.

Organizujemy wyjazdy firmowe do Włoch, wycieczki motywacyjne do Wloch, integracyjne, wyjazdy incentive travel dla firm. Profesjonalnie zajmujemy się obsługą firm i kompleksowym przygotowaniem wyjazdu oraz dostosowaniem programu do życzeń klienta i jego możliwości finansowych.
Jesteśmy kilkanaście lat na rynku a nasi doradcy organizowali niejeden wyjazd dla firm. Skontaktuj się z nami.

Znajdziemy dla Ciebie najlepsze wakacje

Nie znalazłeś wyjazdu? Napisz do nas