Wycieczki Barcelona

  • jesteśmy od pn-pt, godz: 9:00 do 17:00
  • tel: 22 355 30 43
  • Napisz do nas

Wycieczki Barcelona

Wycieczki last minute do Barcelony

Rezerwuj wycieczki autokarowe do Barcelony z wyjazdami z kilkudziesięciu miast w Polsce oraz wycieczki lotnicze z wylotami z Warszawy, Katowic, Krakowa, Wrocławia, Gdańska, Poznania w niskich cenach.Zobacz ciekawe programy wycieczek realizowane przez najlepszych przewodników. Podczas wycieczki zobaczysz najciekawsze miejsca w stolicy Katalonii.

Barcelona – stolica Katalonii i drugie co do wielkości po Madrycie miasto Hiszpanii. Miasto zamieszkuje prawie 1,5 mln mieszkańców, położone jest nad morzem Śródziemnym w północno-wschodniej części Hiszpanii, w regionie autonomicznym Katalonia. Na obszarze tym występuje klimat Śródziemnomorski, średnia temperatura w ciągu roku jest dość wysoka, a opady niskie.

W samym centrum miasta znajduje się zabytkowa i piękna dzielnica Barri Gòtic. Jest to całkowicie zachowany ślad średniowiecznej przeszłości w postaci plątaniny uliczek, z wyniosłą katedrą w centralnym punkcie.
Miejscem, dla którego przyjeżdża się do Barcelony jest jednak Temple Expiatori de la Sagrada Familia. To jedna z największych i najpiękniejszych świątyń świata. Projektantem i głównym wykonawcą był niezwykle wierzący Antonio Gaudi.

Miasto-ogród Park Güell budowany był z przerwami 14 lat od początku ubiegłego stulecia.

Organizujemy wyjazdy firmowe do Hiszpanii, wycieczki motywacyjne do Barcelony, integracyjne, wyjazdy incentive travel dla firm. Profesjonalnie zajmujemy się obsługą firm i kompleksowym przygotowaniem wyjazdu oraz dostosowaniem programu do życzeń klienta i jego możliwości finansowych.
Jesteśmy kilkanaście lat na rynku a nasi doradcy organizowali niejeden wyjazd dla firm. Skontaktuj się z nami.

Organizujemy także wyjazdy i bilety na imprezy sportowe do Barcelony. Tenisowe Barcelona Open, mecze FC Barcelona, zawody MotoGP, Grand Prix Formuła 1.

Znajdziemy dla Ciebie najlepsze wycieczki

Nie znalazłeś wyjazdu? Napisz do nas