Wycieczki Berlin

  • jesteśmy od pn-pt, godz: 9:00 do 17:00
  • tel: 22 355 30 43
  • Napisz do nas

Wycieczki Berlin

Wycieczki last minute Berlin

Rezerwuj wycieczki autokarowe do Berlina z wyjazdami z kilkudziesięciu miast w Polsce oraz wycieczki lotnicze z wylotami z Warszawy w niskich cenach.Zobacz ciekawe programy wycieczek realizowane przez najlepszych przewodników. Podczas wycieczki zobaczysz najciekawsze miejsca w stolicy Niemiec.

Berlin to stolica i największe miasto Niemiec, na prawach kraju związkowego (landu). Położony jest nad rzeką Szprewą i Hawelą oraz ich dopływami. Rzeka Szprewa w dzielnicy Spandau wpada do Haweli, prawego dopływu Łaby. Niegdysiejsza stolica Prus, metropolia kulturalna lat 20. – dziś nowa stolica kraju z nowym obliczem i zapierającą dech w piersi architekturą Reichstagu. Berlin ponownie ożywa. Mało jest miast tak naznaczonych historią i o tak zmiennych kolejach dziejów. Rezerwuj tanie noclegi w Berlinie.

 

Najważniejszym i najbardziej charakterystycznym zabytkiem Berlina jest Brama Brandenburska (Brandenburger Tor). Bardzo charakterystyczna jest też wieża telewizyjna(Fernsehturm) przy Alexanderplatz – wysoka na 368 m wieża widokowa ze słynną obrotową restauracją,

Berlin to miasto muzeów i skarbów kultury światowej: ołtarz pergamoński i Nefretete – najpiękniejsza „berlinka”, starzy i nowi mistrzowie. Tu właśnie można odczuć zmienne koleje losów rozdartego niegdyś miasta. 175 berlińskich muzeów to ostoja historii, sztuki i wiedzy.

Organizujemy wyjazdy firmowe do Niemiec, wycieczki motywacyjne do Berlina, integracyjne, wyjazdy incentive travel dla firm. Profesjonalnie zajmujemy się obsługą firm i kompleksowym przygotowaniem wyjazdu oraz dostosowaniem programu do życzeń klienta i jego możliwości finansowych.
Jesteśmy kilkanaście lat na rynku a nasi doradcy organizowali niejeden wyjazd dla firm. Skontaktuj się z nami.

Organizujemy także wyjazdy i bilety na imprezy sportowe do Berlina. Zawody Formuła E, mecze piłkarskie Hertha Berlin,

Znajdziemy dla Ciebie najlepsze wycieczki

Nie znalazłeś wyjazdu? Napisz do nas