Chiny - wakacje last minute

  • jesteśmy od pn-pt, godz: 9:00 do 17:00
  • tel: 22 355 30 43
  • Napisz do nas

Wczasy I wycieczki Chiny

Wycieczki last minute Chiny

Naszym Klientom proponujemy wycieczki last minute do Chin z atrakcyjnym programem przygotowanym przez najlepszych fachowców. Wycieczki do Chin cieszą się coraz większą popularnością.
W naszej ofercie możemy zaproponować wycieczki do Chin ze zwiedzaniem m.in. Pekinu, Szanghaju, Xi An, Wielkiego Muru, Luoyang, klasztor Szaolin, Lhasa, Tsedang, Chengdu, Lijiang, Kunming, Jangshuo, Guilin, Kanton, Hongkongu oraz spływ rzeką Jangcy.

Pekin jest stolicą i drugim co do wielkości, po Szanghaju, miastem Chin. Liczy około 7,5 miliona mieszkańców, a w zespole miejskim ponad 14 milionów. Pekin z jednej strony jest nowoczesną metropolią a z drugiej to właśnie tu mieszczą się najstarsze zabytki Chin.

Szanghaj to największe miasto – port w Chińskiej Republice Ludowej, położone w delcie rzeki Jangcy. Miasto jest największym chińskim ośrodkiem gospodarczym, finansowym i komunikacyjnym, a także trzecim, co do wielkości (po Rotterdamie i Singapurze) portem morskim na świecie. Szanghaj jest jednym z najludniejszych miast Chin. Szanghaj często jest kojarzony z wieżą Perła Orientu, która znajduje się w najnowocześniejszej dzielnicy miasta – Pudong.

Hong Kong jest bardzo dużym ultra nowoczesnym miastem, położonym na półwyspie (Kowloon) oraz wyspie Hong Kong. Jeszcze do 1999 roku był brytyjską kolonią, od tego czasu jest Specjalną Strefą Administracyjną Chin. Hong Kong znany jest z imponujących drapaczy chmur usytuowanych na wyspie i tworzonej przez nie panoramy, często porównywanej do panoramy Nowego Jorku. Mieszkańcy Hong-Kongu, na co dzień posługują się językiem kantońskim. Mimo że w powszechnym użyciu pozostaje również język angielski, wykorzystuje się go tylko w pracy.

Organizujemy wyjazdy firmowe do Chin, wycieczki motywacyjne, integracyjne, wyjazdy incentive travel dla firm. Profesjonalnie zajmujemy się obsługą firm i kompleksowym przygotowaniem wyjazdu oraz dostosowaniem programu do życzeń klienta i jego możliwości finansowych.
Jesteśmy kilkanaście lat na rynku a nasi doradcy organizowali niejeden wyjazd dla firm. Skontaktuj się z nami.

Znajdziemy dla Ciebie najlepsze wakacje

Nie znalazłeś wyjazdu? Napisz do nas