Holandia - wakacje last minute

  • jesteśmy od pn-pt, godz: 9:00 do 17:00
  • tel: 22 355 30 43
  • Napisz do nas

Wczasy I wycieczki Holandia

Wycieczki last minute Holandia

Holandia jest małym krajem o powierzchni 41,9 tys. km kwadratowych. Posiada podwójną stolicę, bowiem funkcję stolicy pełnią dwa miasta. Stolicą konstytucyjną państwa jest Amsterdam, a siedzibą parlamentu i rządu jest Haga.

 

Obszar Holandii jest nizinny, aż 25% powierzchni kraju zajmują depresje, a 35% stanowią tereny o wysokości do 1 m n.p.m. Najniższy punkt (-6,6) jest położony na dnie Polderu Księcia Aleksandra. Pas równin nadmorskich stanowią poldery, czyli osuszone dawne obszary morskie. Klimat Holandii jest umiarkowany morski o małych amplitudach temperatury.

Holandia należy do najgęściej zaludnionych państw świata. Najważniejszymi miastami są Amsterdam, Rotterdam i Haga. Holandia jest krajem bogatym w zabytki architektury z czasów Rzymian, Celtów i Franków. Bogata jest spuścizna w zakresie sztuk plastycznych i malarstwa z XVII wieku zwanego Złotym Wiekiem lub Wiekiem Rembrandta. Atrakcją turystyczną Holandii są liczne pola kwiatowe zwłaszcza tulipanów, narcyzów i hiacyntów.

Organizujemy wyjazdy firmowe do Holandii, wycieczki motywacyjne, integracyjne, wyjazdy incentive travel dla firm. Profesjonalnie zajmujemy się obsługą firm i kompleksowym przygotowaniem wyjazdu oraz dostosowaniem programu do życzeń klienta i jego możliwości finansowych.
Jesteśmy kilkanaście lat na rynku a nasi doradcy organizowali niejeden wyjazd dla firm. Skontaktuj się z nami.

Znajdziemy dla Ciebie najlepsze wakacje

Nie znalazłeś wyjazdu? Napisz do nas