Madryt wycieczki

  • jesteśmy od pn-pt, godz: 9:00 do 17:00
  • tel: 22 355 30 43
  • Napisz do nas

Wycieczki Madryt

Wycieczki last minute Madryt

Rezerwuj wycieczki autokarowe do Madrytu z wyjazdami z kilkudziesięciu miast w Polsce oraz wycieczki lotnicze z wylotami z Warszawy, Katowic, Krakowa w niskich cenach.Zobacz ciekawe programy wycieczek realizowane przez najlepszych przewodników. Podczas wycieczki zobaczysz najciekawsze miejsca w stolicy Hiszpanii.
Madryt, stolica Hiszpanii od XVI wieku. Położona w środkowej części Hiszpanii, nad rzeką Manzanares.

Madryt znany jest z bogatych muzeów zwłaszcza Prado – jednego z najważniejszych w świecie. Ponadto: Pałac Królewski (XVIII wiek), Pałac Sprawiedliwości (1758), Pałac Senatu, Pałac Kongresowy (1843), Puerta de Alcalá (1778), katedra Almudena (1993), kościół San Pedro el Real (XV wiek), katedra San Isidoro el Real (XVII wiek), klasztor Descalzas Reales (XVI wiek), park Casa de Campo o powierzchni 1447 ha z Fontanną Księcia (1725), mosty, m.in. Toledański (1720-1732), Segovia (1584). Wiele nowoczesnych budowli wzniesiono po II wojnie światowej (Palacio de Communicaciones, Palacio Nuevos Ministerios, stadion Santiago Bernabéu, dworzec Chamartín, arterie komunikacyjne).

Madrycka kuchnia zdecydowanie odróżnia się od tej z innych regionów Hiszpanii, a wyróżnikiem jest wyrafinowanie i dobry smak. Miłośnicy lokalnych potraw z niezwykłym wyczuciem łączą elementy tradycyjne narodowej kuchni z wszystkimi innymi walorami światowego menu. Lokalnymi madryckimi potrawami są między innymi potrawa z ryb o nazwie Bacalao, oraz równiez ryba w cytrynie besugo al horno. Do ulubionych dań lokalnej społeczności zaliczyć możemy także flaczki Callo czy gulasz z jarzynami, groszkiem, różnymi rodzajami mięsa oraz mięsem konserwowanym w solance – Cocido madrileno. Aby dobrze poznac kuchnię madrycką niezbędne jest degustowanie posiłków w jak największej liczbie lokali. Kolejnymi szlagierowymi produktami kulinarnymi rejonu wyżyny kastylijskiej są zarówno warzywa jak i produkowane tutaj owcze sery (queso manchego). Należy również wspomnieć o hiszpańskim piwie San Miguel, który bardzo chętnie i często dodawany jest jako napój do posiłków. Rezerwuj tanie hotele w Madrycie.

Madryt uwielbia wprost zabawy nocne. Argüelles i Moncloa to ulubione miejsce towarzyskich spotkań młodych ludzi. Bardzo często to nie kluby ale akademicki plac staje się jedną wielka imprezą, kiedy to klubowicze chcą złapać trochę świeżego powietrza zmieniają swoje lokum. Równie ciekawa pod względem ilości lokali i atrakcyjnych imprez jest okolica stadionu Realu Madryt – Bernabéu. Do wyboru pozostają liczne kluby, dyskoteki, disco bary. Do najsłynniejszych madryckich klubów zaliczyć możemy Pacha, których odpowiedniki znajdują się na Ibizie, w Londynie, Kanarach. Kolejne znane marki w stolicy to Joy Eslava, Palacio Gaviria, El Sol czy Kapital. Kluby te otwierane są dopiero po godzinie 23.

Organizujemy wyjazdy firmowe do Hiszpanii, wycieczki motywacyjne do Madrytu, integracyjne, wyjazdy incentive travel dla firm. Profesjonalnie zajmujemy się obsługą firm i kompleksowym przygotowaniem wyjazdu oraz dostosowaniem programu do życzeń klienta i jego możliwości finansowych.
Jesteśmy kilkanaście lat na rynku a nasi doradcy organizowali niejeden wyjazd dla firm. Skontaktuj się z nami.

Znajdziemy dla Ciebie najlepsze wycieczki

Nie znalazłeś wyjazdu? Napisz do nas